- Archiv 2009
Archív

[1..10] [11..12]
 • RMC startovka
  Na úvodní závod letošního seriálu IRC - Rally Monte Carlo se přihlásilo 65 posádek včetně 19 vozů specifikace S2000. Světovou premiéru absolvují nové vozy ŠKODA FABIA S2000 ...
 • Rally Monte Carlo 2009
  Oficiální premiéra závodního speciálu Škoda Fabia Super 2000 na soutěžních tratích se odehraje na lednové Rally Monte Carlo (21. – 24. ledna 2009) v rámci šampionátu IRC (Intercontinental Rally Challenge). V barvách továrního týmu Škoda Motorsport se představí česká posádka Jan Kopecký se spolujezdcem Petrem Starým a finský pilot Juho Hänninen s krajanem Mikko Markkulou.
 • Premiéra Monte Carlo
  Tovární tým Škoda Motorsport představil na úvodním podniku seriálu IRC dva závodní speciály Fabia Super 2000. Po téměř dvouletém vývoji vozu tak projekt Fabia Super 2000 vstoupil do další fáze.
 • Fabie S2000 na Valašce
  Na úspěšné vystoupení na Rallye Monte Carlo, podpořené vítězstvím první privátní Fabie Super 2000 řízené Patrikem Sandellem na Norské rally, navazuje program továrního týmu Škoda Motorsport účastí v úvodním podniku Mezinárodního mistrovství České republiky, populární Valašské rally.
 • Rally Acores 2009
  Česká posádka továrního týmu Škoda Motorsport ve složení Jan Kopecký – Petr Starý navázala na úspěšné premiérové představení na lednovém Monte Carlu a obsadila na rally na Azorských ostrovech při svém druhém startu v rámci šampionátu IRC skvělé druhé místo.
 • Ypres rally 2009
  Tovární tým Škoda Motorsport zopakoval umístění z rally na Azorských ostrovech a na rally Ypres v Belgii obsadil díky výbornému výkonu posádky Jan Kopecký – Petr Starý výtečnou druhou příčku. Druhý tovární pilot Juho Hänninen se svým spolujezdcem Mikko Markkulou dojeli na páté pozici.
 • Ruská rally 2009
  Tovární tým Škoda Motorsport opanoval Ruskou rally. Stylem start – cíl zvítězil v náročné šotolinové soutěži Juho Hänninen, druhý dojel Jan Kopecký
 • Barum rally 2009
  Posádka Jan Kopecký – Petr Starý zvítězila na 39. ročníku Czech rally Zlín, celkově pátého vystoupení továrního týmu Škoda Motorsport v serii Intercontinental rally chalenge (IRC). Senzační vítězství korunoval třetím místem Juho Hänninen se spolujezdcem Mikko Markkulou.
 • Rally Pr. de Asturias 2009
  Posádka týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký a Petr Starý zvítězila na Rally Principe de Asturias v okolí španělského města Ovieda a zdramatizovala tak závěr šampionátu IRC.
 • Rally Bohemia 2009
  Letošní ročník výrazným způsobem ovlivnila sněhová kalamita na Jablonecku a Liberecku a z toho důvodu se jela pouze „zkrácená verze" rally. Z původně plánovaných dvanácti rychlostních zkoušek a 222 ostrých kilometrů se tak nakonec odjelo jen pět erzet o celkové délce 60 km.
[1..10] [11..12]

Newsletter
Vložte e-mail:
<div class="flash"></div>
<div class="flash"><img src="/dalen/usr/a/archiv-2009/spectrum.jpg" width="546" height="164" border="0" alt="" /></div>