- Archiv 2010
Archív

[1..10] [11..20] [21..29]
 • Fabia S2000 - EVO 2
  Ve dnech 4 - 14.3.2010 byla vystavena na autosalonu ve švýcarské Ženevě druhá evoluce Škody Fabia S2000 .
 • Start na Rally San Marino
  O tomto víkendu odstartuje česká posádka Kopecký-Starý za volantem Škody Fabia S2000 na čtvrtém podniku italského mistrovství "Rally San Marino" . Ve dnech 2 - 3. července se představí z 58 startujících celkem 17 vozů specifikace S2000.
 • S Fabii mezi dravci
  Motorsport Kopecký ve spolupráci s Daliborem Jankem, bývalým závodníkem a významným motoristickým publicistou nabízí dvoujazyčnou publikaci s názvem S FABIÍ mezi DRAVCI.
 • Rally Monte Carlo 2010
  Rally Monte Carlo 2010 bude již druhým rokem úvodním závodem seriálu IRC. 78 ročník nabídne několik vylepšení a úvodní etapy se přesunou do oblasti města Valence, hlavního města francouzského departamentu Drome.
 • Monte Carlo 2010 - středa
  První etapa legendární rally ukázala, proč je považována za jednu z nejtěžších vůbec. Volba pneumatik a rozvážná jízda byly rozhodujícími faktory pro celkové umístění. Sníh, déšť, mlha, teploty kolem nuly, to vše čekalo na jezdce na rychlostních zkouškách o délce 27 a 45 km ...
 • Monte Carlo 2010 - čtvrtek
  Dnešní druhá etapa Rally Monte Carlo obsahovala šest rychlostních zkoušek o celkové délce 145 km. Dopolední část se jela z větší části na sněhu a ledu a naopak odpoledne se na stejných rychlostních zkouškách jelo v rozbředlém sněhu a na mokru. Bylo proto velice těžké zvolit ..
 • Rally Brazílie 2010 - 1.den
  Druhý podnik serie Intercontinental Rally Challenge (IRC) poznamenalo na úvod soutěže nevlídné počasí, pro vytrvalé a silné deště byl zrušen čtvrteční prolog a tak se závodníci poprvé postavili na start v pátek ráno.
 • Rally Argentina - pátek
  Úvodní den třetího podniku série Intercontinental Rally Challenge poznamenalo předchozí nevlídné počasí a počáteční rychlostní zkoušky byly směs šotoliny a mokrých blátivých úseků.
 • Rally Canarias - 1.den
  Po prvním dnu Rally Kanárské ostrovy, čtvrtého podniku seriálu IRC patří továrním pilotům Škody Motorsport první dvě místa. Vede Kopecký před Hänninenem. Po prvním dnu Rally Kanárské ostrovy, čtvrtého podniku seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC), patří továrním pilotům Škody Motorsport první dvě místa.
 • Monte Carlo 2010 - pátek
  Škodovky se v 78. ročníku slavné rallye dočkaly poprvé umístění na pomyslných stupních vítězů. Nejúspěšnější z trojice továrních jezdců byl Hänninen, jenž od prvního dne bojoval o medailové pozice.
[1..10] [11..20] [21..29]

Newsletter
Vložte e-mail:
<div class="flash"></div>
<div class="flash"><img src="/dalen/usr/a/archiv/spectrum.jpg" width="546" height="164" border="0" alt="" /></div>