Jan Kopecký vstupuje do nové sezóny 2024

Jan Kopecký vstupuje do nové sezóny 2024

Agrotec Škoda Rally Team čeká v neděli úvodní soutěž rallyové sezóny. Posádka Jan Kopecký – Jan Hloušek se s vozem Škoda Fabia RS Rally2 představí na Kowax Valašské Rally Valmez.

Valašská Rally se poslední roky jezdily v rámci velkého šampionátu. Letos je zařazena do jednodenního rallysprintového mistrovství, přesto se na ní sejde skoro kompletní domácí špička. Pro většinu posádek je to po dlouhé zimní pauze nejlepší možnost, jak se rozjet před náročnou sezónou.

 

Nejinak je tomu i u Agrotec Škoda Rally Teamu. „V autě jsme neseděli od září, kdy jsme ukončili sezónu na Pačejově,“ přiznává Jan Kopecký. „Jasnou prioritou je pro nás domácí šampionát, kde se zúčastníme všech šesti soutěží. Start na Valašce je ideální příležitost, jak se rozjet před Rallye Šumava, která se jede už za další dva týdny. Moc se těším na souboje s mladými puškami, kteří přes zimu přezbrojili na stejný vůz. Startovka je opravdu nabitá, má být krásné počasí, takže věřím, že si Valašku užijeme jak jezdci, tak také fanoušci a všem přeji úspěšný start do nové sezony.“

 

Starty v letošní sezóně se mohou uskutečnit díky těmto partnerům – AGROTEC Group, MOL, Škoda Auto, Agrofert, Preol, Ethanol Energy, GreenChem, Penam, Evromat, Franco Real Estate, Olma, Michelin, Mol Racing Fuel, Arexons, Renovak a Uniprint.

 

Kowax Valašské Rally Valmez startuje netradičně až v neděli 7. dubna, vítěze budeme znát po třetí hodině odpolední.