Krumlov je jak jízda na horské dráze

Krumlov je jak jízda na horské dráze

Agrotec Škoda Rally Team bude o víkendu bojovat na oblíbené Rallye Český Krumlov. Jan Kopecký s Janem Hlouškem opět usednou do vozu Škoda Fabia RS Rally2 a utkají se s kompletní domácí špičkou o důležité body do mistrovského šampionátu.

Pro Jana Kopeckého jde nejen o velmi oblíbenou soutěž, ale také o velmi úspěšnou. Od roku 2015 na ni poznal přemožitele jen jednou a s osmi vítězstvími je nejúspěšnějším jezdcem historie této klasické soutěže, která už pořádá 51. ročník.

A proč si Jan Kopecký tuhle jarní soutěž tak oblíbil? „Je to nejrychlejší soutěž u nás, ale přitom na úzkých cestách s mnoha horizonty a skoky. Člověk si připadá jak na horské dráze. V první etapě mám oblíbený Rožmitál, byť ho letos trochu zkrátili. A v sobotu se samozřejmě těším na legendární Malonty s délkou 28 kilometrů. Velmi náročné jsou ale i ostatní rychlostní zkoušky. A do všeho toho ještě promluví proměnlivé počasí. Celý tým je ale připraven a věří, že se do Krumlova a okolí vydá i spousta fanoušků. Jistě bude co sledovat,“ uzavírá pozvánku na soutěž Jan Kopecký

Rallye Český Krumlov startuje v pátek odpoledne a vítěze budeme znát v sobotu kolem páté hodiny.

 

Starty v letošní sezóně se mohou uskutečnit díky těmto partnerům – AGROTEC Group, MOL, Škoda Auto, Agrofert, Preol, Ethanol Energy, GreenChem, Penam, Evromat, Franco Real Estate, Olma, Michelin, Mol Racing Fuel, Arexons, Renovak, Uniprint a Agropodnik Domažlice.